Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, www.yaziciservisiankara.com web sitesinde ("Sitemiz") toplanan ve kaydedilen üyelerimizin ve müşterilerimizin bilgilerinin gizliliğini ve korunmasını ele almaktadır. Ankara Yazıcı Servisi olarak, müşterilerin sitemize verdiği bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemleri almış bulunmaktayız. Bu politika, Grup Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Ltd. Şti ve ilgili kredi kartı kuruluşları tarafından yürütülen sistem ve internet altyapısını kapsamaktadır. Aşağıda, gizliliğinizi nasıl koruduğumuza dair bazı temel prensipleri bulacaksınız:

Kredi Kartı Bilgileri

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları, müşterilerimizin bankaları veya benzeri kart kuruluşları ile online olarak gerçekleştirilir. Ankara Yazıcı Servisi, kredi kartı bilgilerinizi kaydetmez veya saklamaz.

Üyelik ve Kişisel Bilgilerin Güvenliği

Sitemize üyelik oluştururken, ürün/hizmet satın alırken veya bilgi güncellemeleri yaparken girilen kişisel bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartı bilgileri gibi hassas veriler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Bu bilgilerin güvencesi, en üst düzeyde koruma altındadır.

Bilgi Paylaşımı ve Yasal Yükümlülükler

Üyelerimize ve müşterilerimize ait bilgiler, yasal düzenlemeler gereği ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ancak üyelik ve/veya alışveriş sırasında verilen iletişim bilgileri (telefon, adres, e-posta vb.) ve diğer kişisel bilgiler, Grup Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Ltd. Şti dışında hiçbir şirket, kuruluş, reklam veya tanıtım şirketiyle paylaşılmaz.

İletişim ve İletişim Bilgileri

Daha fazla bilgi almak veya sorularınızı iletmek için müşteri hizmetleri telefon numaramızı arayabilir, tekni@grupiletisim.com e-posta adresimize yazabilir veya www.yaziciservisiankara.com/iletisim.html adresimizi ziyaret ederek Grup Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Ltd. Şti ile iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:
Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler, Çankaya / Ankara
Grup Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Ltd. Şti