Xerox servisi

Ankara Xerox Servisi, Xerox Servis Ankara, Xerox yazıcı faks ve fotokopi servisi, Xerox tamir servisi, Xerox Toner Dolum

Ücretsiz arıza tespiti

     Xerox yazıcı Faks Fotokopi servisi olarak yazıcılarınızda yaşadığınız her türlü probleminizde sizlere yardımcı oluyoruz. Yazıcılarınızın sorunları ne olursa olsun tecrübeli çalışanlarımız sayesinde bu sorunları nokta atışı ile bulmakta ve sorunların kısa sürede giderilmesini sağlamaktayız. Bunun yanı sıra yazıcılarınızın tamir işlemleri sırasında ihtiyaç duyulması halinde orijinal Xerox cihazların yedek parçaları temin etmekte ve yazıcılarınızda bu parçaları kullanmaktayız. Bu sayede de yazıcılarınızın ilk günkü performansa kavuşmasını sağlamaktayız.

      Xerox Servisimizde yazıcılarınızın arıza tespitleri ücretsiz bir şekilde yapılmakta ve sizlere bu konu hakkında bilgi verilmektedir. Onay vermeniz durumunda da yazıcılarınızın bakım ve onarımlarına hemen başlanmaktadır. Sizde yazıcılarınızı emanet edebileceğiniz güvenilir bir teknik servis arıyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Xerox Servisimizde Garantili olarak Toner Dolumu yapılmaktadır.

Xerox Servisi

Xerox Servisi Çankaya

Çankaya Xerox Servisi Tamir ve Bakım İşlemleri

Günümüz insanının en büyük yardımcısı hayatını kolaylaştıran elektronik aletlerdir. Xerox Yazıcılar, projeksiyon cihazları, faks ve fotokopi makineleri kimi zamanlarda performanslarında birtakım düşüşler ve verim kaybı yaşayabilmektedir. Bu tarz servise gitmek zorunda kalınan sorunların meydana gelmesi pek çok nedenden ötürü olabilmektedir.

Bir cihazın kullanım sıklığı cihazın ömrünü belirleyen en önemli faktördür. Gün içerisinde sıkça başvurulan cihazlar, gerekli bakımlar yapılmadığı takdirde ilerleyen zamanlarda birtakım performans düşüşleri yaşayabilmektedir. Bunların yaşanmaması için Çankaya Xerox Servisi olarak cihazlarınıza uzman teknisyenlerimizle birlikte belirlenen aralıklarla bakım yaptırmanızı ve makinenizin kullanım ömrünü artırmanızı tavsiye ederiz.

Kimi durumlarda cihazın verimliliği için bakım yapmak da yetmez. Cihazı oluşturan parçaların bir yaşam süresi vardır. Bu süre saat cinsinden hesaplanır. Sıklıkla kullanılan bu parçaların ömrü azalmaya başladığında cihazınızın eski performansı kaybolur. Çankaya Xerox Servisi olarak hem tecrübeli hem de alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızla birlikte cihazınızın sorununu en hızlı ve en kaliteli biçimde çözmek ve size tamir garantili bir hizmet vermek için mutlaka bekliyoruz.