Ankara Yazıcı Servisi

Yazıcı servisi Ankara, Brother Lexmark Oki Panasonic Epson Samsung Xerox Canon Yazıcı tamir servisi

Ücretsiz arıza tespiti

Yazıcılar dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılan bir teknolojik cihazdır. El yapımı olan her nesnenin bir ömrü olduğu bazen belirli sebeplerden dolayı arızalandığı bilinen bir gerçekliktir. Yazıcılarda da durum bundan farklı değildir. Hp, Canon, Samsung, Xerox, Epson, Brother, Lexmark Yazıcıların belli aralılarla bakımlarının yapılması gerekir. Ankara yazıcı Sevisi bu konuda her türlü yardım ve desteği bulabileceğiniz adresler arasındadır. Ankara yazıcı tamiri, yazıcı ile ilgili her türlü sorunda profesyonel ve deneyimli çalışanları ile hizmet vererek müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadırlar.

Yazıcıdan çıktı alamamak, yazılması gereken yazıların eksik veya tekrarlı çıkması, çıktı alırken kâğıt sıkışması, kâğıt almaması, kartuş problemleri gibi konularda Ankara yazıcı servisi hizmetleri ile sizlere yardım etmeyi amaçlıyor.

Ankara Yazıcı Servisi

Bilgisayarlar hayatı kolaylaştıran cihazlardır. Kimilerine göre bilgisayar yüzyılın icadı olarak bile gösterilmektedir. Bilgisayarları bu denli önemli kılan özellikler ise saymakla bitmeyecek kadar çok nerdeyse. Bir bilgisayar aracılığı ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz birisi ile iletişim kurabilirsiniz. Bilgisayar ve internet olmasaydı uzaktaki sevdiklerimiz ile sadece telefon ve mektup yolu ile haberleşebilirdik. Bilgisayarların hayatımıza girmesi ile bu özellik yerini sesli ve görüntülü konuşmaya bırakmış bulunuyor.

Bilgisayarlar aracılığı ile yapılan işlemlerden bazıları ise meslek dalları ile ilgili özel olarak geliştirilmiş programlardır. Bu programlar özelliklerine göre işlem yapabilen, grafik ve şekil çizebilen, fotoğraf düzenleyebilen, veri girişi yaparak kaydetmeyi sağlamalarıdır. Bilgisayarlar ile bağlantılı olarak geliştirilen bir teknolojik alette yazıcılardır.

Yazıcılar sayesinde bilgisayarlarda oluşturulan yazı, şekil, resim, grafik gibi materyaller kâğıda aktarılabilir. Bu sayede bilgisayarda bulunan bilgilerin birebir kopyasını alabilmek mümkündür. Yazıcılar birçok tür ve farklı özellikte bulunmaktadır. Siyah beyaz baskı yapabilen yazıcılar olduğu gibi renkli baskı yapabilen yazıcıda bulabilmek mümkündür.

Ankara Xerox Servis

Xerox Yazıcı, Faks, Fotokopi Tamiri

Her ne kadar üretimleri sağlam da olsa, cihazı oluşturan her bir parçanın kendine özgü bir kullanım süresi mevcuttur. Bu süre saat cinsinden hesaplanarak bize parçanın kullanılabilecek muhtemel ömrünü verir. Bu ömrü doldurmaya başlayan parçanın değişimi şarttır. Her cihazın kendine özgü bir bakım ve onarım tekniği vardır. Ankara Xerox Servisi cihazlarınızın sorununu arıza tespit ücreti almaksızın belirleyip, en doğru onarım işlemini gerçekleştirmektedir.

                Biz Ankara Xerox Servisi olarak Yazıcıların, faks ve fotokopi makinelerinin ihtiyaçları doğrultusunda geniş malzeme stoğumuz ve alanında tecrübeli, uzman kadromuzdan yararlanarak piyasadaki hem en hızlı ve hem de en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Eğer cihazının tamire veya bakıma ihtiyacı varsa bizimle görüşmeden karar vermemenizi önerir, sizi servisimize her zaman bekleriz.

Bilgiyi paylaşmak ve çoğaltmak konusunda en büyük yardımcılarımız yazıcılar, projektörler, faks ve fotokopi makineleridir. Neredeyse her kurumun demirbaşı haline gelen bu elektronik aletler, yoğun aralıklarla kullanılmak durumundadır. Bu sebeple cihazların kimi parçalarında birtakım aksaklıkların meydana gelmesi doğaldır.

Ankara Samsung Servisi

Bizde Ankara’nın en iyi teknik servisi olma yolunda ilerlemeyi kendimize hedef edindik. Ankara Samsung servisinin bir kolu olan Ankara Samsung servisimizde müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Ankara Samsung servisimizde Samsung marka her türlü bilgisayar, Fotokopi makinesi, Faks cihazı ve Samsung marka yazıcı ürünlerinin bakım ve onarımını yapmaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimizi memnun etmeyi başardık.

Sizleri de elektronik cihazlarınız arızalandığında servisimize beklemekteyiz. Verdiğimiz kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz. Samsung Teknik servisi olarak sizleri de arızalı cihazlarınızla servisimizde görmeyi dileriz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte teknolojik cihazlara olan ihtiyaçta artış göstermektedir. İnsanlar telefon, bilgisayar ya da herhangi bir elektronik cihaz satın alırken markasına önem vermektedirler. İsim yapmış markalardan alış veriş yapmak insanlara daha cazip gelmektedir.

Samsung marka tüketicilerin en çok tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Gerek ürünlerinin kalitesi gerekse servis hizmetlerinin sunduğu imkânlar doğrultusunda Dünya’nın önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır. Ankara Samsung servisi her zaman müşteri odaklı çalışmayı hedeflemiştir.

Ankara Oki servisi

Oki Printerlar türkiyeye ilk giren yazıcı gruplarının başındadır dotmatrix dedigimiz muhasebecilerin, bankaların ve ofislerin sürekli döküm ve fatura çıktılarında kullanalan makinelerdir.
Oki servisi olarak Oki cihazlarının tüm modellerin tamir ve bakımlarını yapmaktayız.

Panasonic servisi Ankara

Ankara Panasonic servisi, Panasonic Faks, Panasonic yazıcı ve fotokopi makinelerinin teknik servis hizmetlerini veren firmamızda yazıcıların yedek parça ve sarf malzemeleride bulunmaktadır. Ankara Panasonic Servis

Hazırda olan yedek parçalarımız sayesinde kullanıcıların zamanlarını da çok iyi değerlendirmekte servisimizde makinelerinizin tamiri bakım ve parça değişimleri çok kısa sürelerde yapılarak geri verilmektedir.

Epson Yazıcı Servisi

Epson yazıcı faks fotokopi ve projeksiyon servisi - Epson nokta vuruşlu yazıclar, Siyah beyaz yazıcılar ve renkli inkjet, toner kullanan tüm modellerin onarımı, tamiri ve bakımlarını yapmaktayız. Ankara Epson Servisi

Yazıcıları tanıyalım

Bilgisayardaki veya kopyalamak istediğimiz bir örneğin yazıcı ile kağıt üzerine çıkartılmasını sağlayan hayatımızın her noktasında farkında olmadığımız ama bir çok işimizi kolaylaştıran cihazlardır. Yazıcıları üç bölüme ayırmak mümkündür.

1. Lazer yazıcılar: Görüntüsünü kağıda çıkarmak istediğimiz bir görüntüyü lazer teknolojisini katı mürekkep dediğimiz toneri kullanan oldukça hızlı olan ve kaliteli çıktılar veren makinelerdir. Türkiyede Hp, Canon, Samsung, Xerox, Epson, Brother, Lexmark gibi markalar satılmaktadır. Lazer yazıcılarda içerisinde 2 ye ayırmak mümkündür. Siyah beyaz yazıcılar ve Renkli yazıcılar.

2. Mürekkepli yazıcılar: Sıvı mürekkep kullanan bu yazıcılar mürekkebi çok ince deliklerden püskürterek kağıt üzerinde görüntüleri oluşturur. Biz teknik servisi olarak bu tür yazıcıları pek tavsiye etmeyiz kullanım maliyeti yüksek olan bir yazıcıdır. Hp, Canon, Epson ve Lexmark markaları türkiyede en çok satılan markalardır. Bilhassa ev kullanıcılarına Hiç hitap etmeyen bir yazıcıdır.

3. Nokta Vuruşlu yazıcı: Kağıt üzerine görüntüyü yazıcı kafa sayesinde vurarak yazan genelde fatura ve sürekli form çıktılarında kullanılan yazıcı grubudur. Türkiyede Oki Epson, Panasonic ve Lexmark markalarının satışları uzun yıllardır satılmaktadır.