Samsung Servisi Ankara - Samsung Yazıcı Tamiri

Samsung Yazıcı Tamir Servisi Samsung yazıcı ve fotokopi makinesini tamir bakım ve toner dolumu Samsung Servisi Ankara firmamızda konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Samsung Yazıcı Servisi Ankara firmamızda yapılan tüm işlemler garantimiz altında yapılmaktadır.

Ankara Samsung Servisi 0312 473 76 69 numaradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Samsung servisi olarak makinelerin arıza tespiti ve kontrollerinden ücretsiz yapmaktayız. Teknisyenlerimiz yazıcının kontrollerini yaptıktan sonra sizlere makinede yapılacak işlemler ve ücreti hakkında bilgi vererek onayınızı isteyecekler onay verilen makineler çok kısa sürelerde tamir bakım ve Samsung yedek parça değişimi gibi işlemleri yapılarak tam performansında sizlere teslim edilecektir.

Samsung Yazıcı Tamiri Ankara

Samsung Yazıcı tamiri konusunda Ankara'da uzun yıllardır hizmet veren firmamız aynı zamanda Samsung Servisi Dikmen ve Samsung Servisi Öveçler bölgesine garantili hizmetlerini vermekte ve aynı zamanda Samsung Servisi Balgat, Samsung Servisi Çankaya ilçelerine teknik destek vermektedir.

Samsung Yazıcı toner dolumuBunun haricinde Samsung Yazıcı Servisi Ankara olarak Yenimahalle, Sincan, Gölbaşı, İncek, Ostim, Eryaman bölgelerine tamir bakım hizmeti vermekteyiz sizlerde Kızılay, Batıkent, Keçiören, Bahçelievler, Yenikent civarlarında Samsung yazıcı tamir ve bakım ihtiyaçlarınız da Ankara Samsung Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Samsung Yazıcı ve Fotokopi cihazlarınızda oluşan arızalar veya bakım ihtiyaçlarında Samsung teknik servis elemanlarımız bu ihtiyaçlarınıza en kısa sürede hallederek sizlere geri teslim edecektir, Samsung makinelerde yapılan tüm bu işlemler arıza bakım parça değişimi gibi işlemlerin tümü firmamız garantisi altında yapılacaktır.

Samsung toner dolumu Ankara

Samsung yazıcı fotokopi faks makinelerinin toner dolumu - Kartuş Dolumu Samsung teknik servisimize uzman elemanlarımız tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Soru ve Cevap

Samsung Yazıcı neden yazdırmıyor?

Bazı durumlarda yazıcının driveri durduk yere ayarlarını değiştire biliyor tabi ki siz bir şekilde değiştirmediniz ise, Samsung Yazcı yanlış yapılandırılmış olabilir. Yazıcılar bölümüden yazıcının üstüne sağ tıklayıp özellikler bölümünden ayarları kontrol edin.

Samsung Yazıcı neden çıktı vermiyor? Bu işlemleri yaptınız ise ve bir sonuç alamadıysanız en kestirme yol yazıcı usb sini bilgisayardan çıkarın ve bilgisayardan yazılar bölümünden yazıcı sembolünün üstüne sağ tıklayın ve yazıcıyı kaldır değin. Driver silindikten sonra çıkardığınız usb yi tekrar takın ve iki dakika bekleyin bilgisayarınız otomatik Samsung yazıcının driverini yükleyecektir ve bilgisayardan gönderdiğiniz çıktıyı size verecektir.

Samsung Yazıcıda Fotokopi çekemiyorum?

Samsung cihazdan fotokopi çekememenizin bir çok nedeni olabilir ama öncesinde siz neler yapabilirsiniz onu yazalım Samsung yazıcı ekranın da veya ekranı yok ise bilgisayarınızda makinenin o anki sorununu size bildir genelde tonerin bitmesi, yazıcı içinde kağıt sıkışması, kasetteki kağıdı çekememesi gibi sorunlar önceliklidir.

Samsung Yazıcıda Çıktı alamıyorum? Bunların kontrolünü yaptınız ve bir netice alamadınız ise maalesef size servis yolu gözüktü demektir. Samsung yazıcı tamir servisi olarak garantili tamir bakım ve onarım için firmamıza gelebilirisiniz.

Fuser birimi hatası nedir?

Samsung Yazıcı da CRU Fuser Hatası? Tüm tonerli yazıcı markaların da kullanılan Fuser ünitesi Türkçe adıyla fırın ünitesidir.

Peki, Yazıcı da Fuser ünitesi ne işe yarar? Fuser ünitesi drum ünitesinin transfer yolu ile kağıda aktarmış olduğu görüntüyü yani toneri eriterek kağıdın üstüne yapıştırmaya yarayan parçalar grubu olup ortalama makinesine ve modeline göre değişir 150 derece ile 250 derece arasında bir ısıya ulaşır

Samsung Yazıcı da Fuser birimi hatası nedir? kıKısacası fırın ünitesi ya ısınmıyor yada fazla ısınıyor bu sorunun giderilmesi için kullanıcı olarak sizlerin yapabileceği hiç bir şey yoktur Ankara Samsung Servisi olarak bu konuda sizlere yardımcı olmaktayız Fuser hatası veren yazıcı veya fotokopi cihazını servisimize yollamanız yeterlidir.

Bilgisayar Samsung yazıcıyı görmüyor ne yapmalıyım?

Yazıcıyı kablolu ya da kablosuz şekilde bilgisayara bağlayın:

Yazıcının kablosunu bilgisayara takın.

Windows + Q tuşu ile arama penceresini açın.

Yazıcılar kelimesini arayın.

Açılan sayfadan kullanmak istediğiniz Samsung yazıcıya tıklayın ve bilgisayara ekleyin.

Bunlar sorunu çözmedi ise yazıcı driverini silen ve yeniden yükleyin (Usb taktığınızda bilgisayar driverini kendisi otomatik kuracaktır.)

İsterseniz aynı ekrandan kullanmadığınız eski yazıcıları da kaldırabilirsiniz.

Samsung yazıcı ağa nasıl bağlanır?

Yazıcı panelini kullanma

Yazıcıyı On off düğmesinden Açık konumuna getirin.

Menu (Menü) düğmesine basın.

Okları kullanarak Network (Ağ) seçeneğini bulun işaretleyin ve OK (Tamam) düğmesine basın.

Okları kullanarak Wireless (Kablosuz) seçeneğini işaretleyin ve OK (Tamam) düğmesine basın.

Samsung yazıcı WPS PIN nedir?

PIN modunda bağlanma: PIN numarasını görme? Kontrol panelindeki (WPS) düğmesine 2 saniyeden uzun basın. Ekranda 8 rakamlı PIN numarası görünür. İki dakika içinde erişim noktasına (veya kablosuz yönlendiriciye) bağlı bilgisayara sekiz basamaklı PIN numarasını girmeniz gerekir.

     35 YILDIR TEKNİK SERVİS

      Adres: Kabil Cad. 74/A Çankaya/ANKARA

     Tel: 0312 473 76 16
    Tel: 0312 473 76 69
TAMİR BAKIM HİZMETLERİMİZ


PROJEKSIYON MARKALARI
ACER BENQ CANON EPSON HITACHI INFOCUS
LG MITSUBISHI OPTOMA SAMSUNG SHARP
SONY TOSHIBA VIEWSONIC

FOTOKOPİ MARKALARI
KONICA MINOLTA KYOCERA CANON OLIVETTI RICOH SHARP TOSHIBA UTAX
Hakkımızda Gizlilik Politikası Hizmet Politikası Misyon ve Vizyon Referanslar