Xerox Servisi Ankara

Xerox Yazıcı Tamir Servisi

Xerox Yazıcı ve Fotokopi Tamir Servisi: Xerox Teknik Servisi olarak yazıcılarınızda yaşadığınız her türlü probleminizde Xerox Servisi Ankara olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Xerox Yazıcılarınızın sorunları ne olursa olsun tecrübeli çalışanlarımız sayesinde bu sorunlar ve arızalar nokta atışı ile bulmakta ve sorunlar kısa sürede giderilmesini sağlamaktayız.

Ankara Xerox Servisi 0312 473 76 69 numaradan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Xerox yazıcı tamiri işlemleri sırasında ihtiyaç duyulması halinde orijinal Xerox cihazların yedek parçaları temin etmekte ve yazıcılarınızda bu orinal Xerox parçaları kullanmaktayız. Bu sayede de Ankara Xerox Yazıcı Servisi olarak yazıcılarınızın ilk günkü performansa kavuşmasını sağlamaktayız.

Xerox Servisimize getirilen Xerox Fotokopi ve yazıcıların arıza tespitleri ücretsiz bir şekilde yapılmakta ve sizlere sorun ve yapılma fotokopi-teknik-servisi.html sı gerekenler hakkında bilgi verilmektedir. Onay vermeniz durumunda da yazıcılarınızın bakım ve onarımlarına hemen başlanmaktadır. Sizde Ankara'da Xerox yazıcılarınızı emanet edebileceğiniz güvenilir bir Xerox teknik servis arıyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Xerox Yazıcılarınızın bakımlarını zamanında yaptırmanız durumunda kullanım esnasında bir çok sorun ve arızaların önüne geçmiş olacaksınız. Yazıcının kağıt çekmemesi, Lekeli kopyaların çıkması, durduk yere sorunlar çıkarması ve daha sayamadığım bir çok arıza ve sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Xerox Toner Dolum

Xerox Toner Dolum

Ayrıca Xerox servisimizde garantili olarak Xerox Toner dolumu yapılmaktadır.

Sizlerde orijinal Toner fiyatlarının çok yüksek olmasından şikayetçi iseniz yazıcılarınıza çok daha ekonomik olan toner dolum işlemlerini yaptırarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Yalnız şunu unutmamak lazım Xerox Toner dolumu yaptıracağınız yerin bu konuda uzmanlaşmış olması şarttır. Işin ehli olmayan bir yerlere veya insanlara yaptırılan Xerox Yazıcı Toner dolum larında muhakkak başınız ağrıyacaktır.

Ankara'da son 33 Yıldır Teknik servis hizmeti vermekte olan firmamızda toner dolum larınız garantili olarak teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Xerox Servisi Ankara

Xerox Servisi Ankara

Xerox Yazıcı tamiri konusunda Ankara'da uzun yıllardır hizmet veren firmamız aynı zamanda Xerox Servisi Dikmen ve Xerox Servisi Öveçler bölgesine garantili hizmetlerini vermekte ve aynı zamanda Xerox Servisi Balgat, Xerox Servisi Çankaya ilçelerine teknik destek vermektedir.

Bunun haricinde 'Xerox Servisi Ankara' olarak Yenimahalle, Sincan, Gölbaşı, İncek, Ostim, Eryaman bölgelerine tamir bakım hizmeti vermekteyiz sizlerde Kızılay, Batıkent, Keçiören, Bahçelievler, Yenikent civarlarında Xerox yazıcı tamir ve bakım ihtiyaçlarınız da 'Ankara Xerox Servisi' olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Xerox yazıcı LSU Error ( Hatası ) veriyor !!!

Xerox yazıcı LSU Error ( Hatası ) veriyorLSU error Hatası, Xerox Yazıcılar da Laser ünitesi Hatasıdır!!!. burada yapılması gereken yazıcının içinde bulunan laser ünitesinin sökülüp temizligi ve bakımının yapmak genelde Lsu Hatasının giderilmesi için yeterli olmaktadır.

Bazı durumlarda Lsu Hatasına neden olan bu laser ünitesinin değişimi gerekmektedir. Xerox Yazıcı Lsu Hatası veren makineye kullanıcı olarak sizlerin yapabileceği bir işlem yoktur ve yazıcının servisi gitmesi gerekmektedir.

Lsu hatasını Xerox ve Samsung Yazıcılarda oluşan bir hata olup Xerox Servisi Ankara olarak her iki makineyede hizmet vermekteyiz.

Yazıcı içinde sıkışan kağıt yok? ama sürekli kağıt sıkışması veriyor?

Xerox Yazıcı sürekli kağıt sıkışması veriyor?Xerox Yazıcılarda Kağıt sıkışması...Xerox Yazıcınızın toner ünitesini çıkarın ve bakın kağıt varmı... yok ise arka kapagı açıp bakın... Alttaki kağıt koyduğunuz kağıt kasetini çıkarıp yazıcının altına bakın eğer buradada yok ise geriye tek bir ihtimal kalıyor.

Her yazıcıda olduğu gibi xerox yazıcılarda da üç dört tane kağıt sensörleri bulunmaktadır, bunlardan biri ya yerinden çıktı yada kırıldır. bu durumda yapmanız gereken, Xerox Yazıcı Tamir Servisimize yazıcınızı getirmek.

Geçersiz Yazdırma Kartı Hatası?

Xerox Yazıcı da Geçersiz Yazdırma Kartı Hatası ve çözümü? Xerox Yazıcınıza takmış olduğunuz toner ünitesi veya toner ünitesinin üzerinde bulunan chipin uyumsuz olduğu anlamına gelmektedir.

Xerox Yazıcı Yazdırmıyor?

Xerox Yazıcınız varsayılan makine olarak seçilmemiştir.
Xerox Yazıcı Yazdırmıyor?1. Windows'ta Xerox Yazıcınızı varsayılan makineniz olarak seçin. Makinede aşağıdaki durumları kontrol edin:
2. Üst kapak kapatılmamış. Üst kapağı kapatın.
3. Yazıcı içinde Kağıt sıkıştı. Kağıt sıkışmalarını giderin. (Bkz. Kağıt SıkışmalarınıGiderme.)
4. Kasette kağıt yok? Kağıt yerleştirilmemiş. Kağıt yerleştirin.
5. Xerox Yazıcı Toneri takılı değil. Toner kartuşunu takın. Eğer bir sistem hatası meydana gelirse, 0312 473 76 16 servis temsilcinizle görüşün.
6. Yazdırma işinin doğru bağlantı noktasına gönderildiğinden emin olmak için Windows yazıcı ayarını kontrol edin. Bilgisayarda birden fazla bağlantı noktası varsa, makinenin doğru bağlantı noktasına bağlandığından emin olun.

Xerox Yazıcı wifi kurulum Nasıl yapılır?

Wireless Setting Programı; Xerox Yazıcınızı bilgisayara yüklerken, kablosuz ayarları yapılandırmak için yazıcı sürücüsüyle otomatik yüklenen Xerox Easy Wireless Setup programını kullanabilirsiniz. Programı açmak için:

Xerox Yazıcı wifi kurulum Nasıl yapılır?1. Başlat > Programlar ya da Tüm Programlar > Xerox Printers > Xerox yazıcı > Xerox Easy Wireless Setup'ı seçin.
2. Xerox Yazıcı makinesini bilgisayarınıza USB kablosunu kullanarak bağlayın. Not: Kurulum sırasında, yazıcının USB kabloyla geçici olarak bağlanması gerekir. Not: Xerox Yazıcıyı aynı anda hem kablolu hem de kablosuz ağda kullanamazsınız. Yazıcınız hali hazırda ağa bir Ethernet kablosu ile bağlanıyorsa kabloyu çıkarın.
3. İleri'yi seçin.
4. Xerox Yazıcı bilgisayara USB kablo ile bağlandıktan sonra program WLAN verisi arar.
5. Arama tamamlandığında, Kablosuz ağı Seç penceresi görüntülenir. Ağınızı listeden seçin.
6. Aşağıdaki bilgileri girmek istiyorsanız gelişmiş Ayarlar'ı seçin:
7. İleri'yi seçin. Kablosuz Ağ güvenliği ekranı görüntülenir.
8. Ağ Parolasını girin ve ileri'yi seçin.
9. Yazıcı wifi Kurulum tamamlandığında son'u seçin

Ankara Xerox Servisi olarak Ankara’da uzun yıllardır Xerox Yazıcı Servisi ve Ankara Xerox Yazıcı tamiri işlemlerini garantili olarak Ankara Xerox Yazıcı Servisi firması olarak hizmet vermekteyiz, Ayrıca Xerox Toner Dolumu, Xerox Yazıcı Yedek parça çeşitleri Ankara Xerox Teknik Servisi olarak firmamızda bulunmaktadır. Xerox Yazıcı tamiri Ankara ve Xerox Fotokopi tamiri ihtiyaçlarınızda sizleri Xerox Servisi Ankara Firmamıza bekliyoruz.

     35 YILDIR TEKNİK SERVİS

      Adres: Kabil Cad. 74/A Çankaya/ANKARA

     Tel: 0312 473 76 16
    Tel: 0312 473 76 69
TAMİR BAKIM HİZMETLERİMİZ


PROJEKSIYON MARKALARI
ACER BENQ CANON EPSON HITACHI INFOCUS
LG MITSUBISHI OPTOMA SAMSUNG SHARP
SONY TOSHIBA VIEWSONIC

FOTOKOPİ MARKALARI
KONICA MINOLTA KYOCERA CANON OLIVETTI RICOH SHARP TOSHIBA UTAX
Hakkımızda Gizlilik Politikası Hizmet Politikası Misyon ve Vizyon Referanslar